26-05-2023 | Aktualności

Zobaczcie jakie zmiany w ostatnim czasie zaszły w naszym Szpitalu (WIDEO)

Krok po kroku zmieniamy dla Państwa oblicze naszego Szpitala. Kolejne zrealizowane inwestycje czy otwarcie nowych poradni ma znacząco podnieść jakość i komfort leczenia pacjentów. Sukcesywnie zmniejszamy również zadłużenie placówki, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.  

Powstanie bloku operacyjnego na Oddziale Okulistycznym, urządzenie w nowym miejscu nowoczesnej Pracowni Endoskopii i otwarcie Pracowni Chirurgii Endowaskularnej z nową salą operacyjną to tylko kilka zmian, jakie w ostatnim czasie zaszły w naszej placówce.

- Nowe inwestycje to wynik naszego nieustannego dążenia do doskonalenia i zapewnienia najlepszej możliwej opieki medycznej. Cieszymy się, że możemy lepiej sprostać Państwa potrzebom i zapewnić opiekę na najwyższym poziomie. Nasz zespół dedykowanych lekarzy, pielęgniarek i pracowników medycznych jest gotowy służyć Państwu i Państwa bliskimpodkreśla Wojciech Szafrański – dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica w Pile.

 Od 1 czerwca uruchamiamy także w Szpitalu Specjalistycznym w Pile dwie kolejne poradnie:

·      Przyszpitalna Poradnia Dermatologiczna – w której będzie prowadzona diagnostyka i leczenie chorób skóry i błon śluzowych, chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych skóry.

·      Przyszpitalna Poradnia Nefrologii i Chorób Wewnętrznych – gdzie będzie prowadzona diagnostyka i leczenie chorób nerek, opieka nad pacjentami z przewlekłą niewydolnością nerek i kwalifikacje do leczenia nerkozastępczego.

Również dzięki skrupulatnie realizowanemu planowi naprawczemu nasz Szpital zmniejsza zadłużenie. Jeszcze kilka lat temu dług placówki wynosił prawie 60 mln złotych, dziś jest to już tylko 25 mln złotych. To pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość i planować kolejne inwestycje, które mają służyć naszym pacjentom.

Zobaczcie zresztą Państwo sami, jakie w ostatnim czasie zaszły zmiany w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.