06-06-2023 | Aktualności

Podziękowanie dla personelu medycznego naszego Szpitala

Troskliwa i profesjonalna opieka, życzliwość, ciepłe słowa i szczery uśmiech pomogły wrócić do zdrowia tysiącom naszych pacjentów. Niesamowicie cieszy nas fakt, iż w tym zabieganym i zapracowanym świecie, znajdują się osoby, które uśmiechem i dobrym słowem potrafią odwdzięczyć się za opiekę.

Każde piękne i ciepłe słowa zadowolonych pacjentów skierowane pod adresem naszego Szpitala oraz jego personelu sprawiają nam ogromną radość. Dodają one otuchy w znojach codziennego życia oraz pozwalają na dalsze sumienne wykonywanie wszelkich obowiązków.

Poniżej przedstawiamy Państwu treść ostatnich podziękowań, dziękując jednocześnie za wszystkie, jakie dotychczas otrzymaliśmy.

- W ubiegłym roku trafiłem do Szpitala w Pile na oddział chirurgii, otrzymałem szybką pomoc, trafnie postawioną diagnozę oraz operację, która uratowała mi życie. W maju bieżącego roku, trafiłem ponownie na oddział chirurgii z ostrym zapaleniem trzustki. Pan doktor Daniel Nowicki, pozostali Lekarze oraz Panie Pielęgniarki otoczyli mnie wspaniałą opieką, udzielili pomocy za co pragnę serdecznie podziękować. Drodzy Państwo tak trzymajcie, jesteście wielcy! – napisał Pan Lesław, pacjent Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Panu Lesławowi życzymy dużo zdrowia i bardzo serdecznie dziękujemy za miłe słowa.